Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
TIBRO Innebandyklubb
Glädje och gemenskap - Demokrati och delaktighet - Allas rätt att vara med - Rent spel
Spelade matcher
MARS 2020
 
28
14:00
lör
14:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fristads GoIF  -      
 
21
13:15
lör
13:15    
Pojkar 03, Torsbohallen, Trollhättan
IBK Elfhög - Tibro IBK  -      
 
14
12:30
lör
12:30    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Vänersborg  -      
13
19:30
fre
19:30    
Pojkar 05/06, Sporthallen B, Tibro
Tibro IBK - Skara IBK P14  -      
 
08
15:00
sön
15:00    
Herrseniorer, Älvhögsborg, Entréhallen
IBK Elfhög - Tibro IBK7  -  4  
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 04, Vilanhallen, Skara
Skara IBK - Tibro IBK8  -  4  
07
15:00
lör
15:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Sporthallen Tibro
Tibro Innebandyklubb - Skövde   -      
07
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Vänersborg2  -  8  
 
01
15:40
sön
15:40    
Flickor & Pojkar 09/10, Vilanhallen, Skara
IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK  -      
01
13:10
sön
13:10    
Flickor & Pojkar 09/10, Vilanhallen, Skara
Skara IBK 1 - Tibro IBK  -      
01
11:45
sön
11:45    
Herrjuniorer, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Tibro IBK6  -  3  
01
11:30
sön
11:30    
Flickor & Pojkar 09/10, Vilanhallen, Skara
Tibro IBK - Skövde IBF  -      
FEBRUARI 2020
 
29
13:00
lör
13:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Alingsås6  -  3  
29
13:00
lör
13:00    
Pojkar 05/06, Idrottens hus i Lidköping
IBK Lidköping 2 - Tibro IBK8  -  1  
29
12:15
lör
12:15    
Flickor & Pojkar 07/08, UW-Elasthallen, Mariestad
BK Halna - Tibro IBK  -      
29
10:00
lör
10:00    
Flickor & Pojkar 07/08, UW-Elasthallen, Mariestad
Tibro IBK - IFK Hjo  -      
28
19:30
fre
19:30    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skara IBK4  -  13
 
23
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skara IBK8  -  3  
22
16:00
lör
16:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Smedjans IF23  -  5  
22
13:30
lör
13:30    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fagerhult Habo IBK3  -  11
22
10:30
lör
10:30    
Pojkar 03, Alléhallen, Vara
Vara IBK - Tibro IBK7  -  2  
22
10:30
lör
10:30    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad8  -  2  
 
16
10:30
sön
10:30    
Flickor & Pojkar 11, Idrottshallen, Töreboda
Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad 2  -      
16
09:00
sön
09:00    
Flickor & Pojkar 11, Idrottshallen, Töreboda
BK Halna - Tibro IBK  -      
 
09
11:00
sön
11:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fröjereds IF4  -  6  
08
14:45
lör
14:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Sporthallen, Tibro
Mullsjö AIS - Tibro IBK  -      
08
14:30
lör
14:30    
Herrjuniorer, Öxabäckshallen
IBK Tygriket 99 /Kinna IBK - Tibro IBK6  -  2  
08
13:15
lör
13:15    
Flickor & Pojkar 07/08, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Stöpen IBK  -      
08
10:00
lör
10:00    
Pojkar 04, Idrottshallen, Töreboda
BK Halna - Tibro IBK8  -  5  
08
09:30
lör
09:30    
Flickor & Pojkar 07/08, Sporthallen, Tibro
IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK  -      
07
19:30
fre
19:30    
Herrseniorer, Kungabergshallen, Fritsla
Fritsla IF - Tibro IBK4  -  7  
 
02
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Vänersborg9  -  6  
02
11:00
sön
11:00    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skövde IBF1  -  7  
01
16:30
lör
16:30    
Pojkar 03, Idrottshallen, Viskafors
Rydboholms SK - Tibro IBK3  -  8  
01
16:00
lör
16:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lockerud Ungdom6  -  5  
01
15:00
lör
15:00    
Flickor & Pojkar 09/10, Idrottens hus T2, Lidköping
IBK Lidköping 1 - Tibro IBK  -      
01
13:30
lör
13:30    
Flickor & Pojkar 09/10, Idrottens hus T2, Lidköping
Fröjereds IF - Tibro IBK  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Mullsjö AIS5  -  14
JANUARI 2020
 
26
15:00
sön
15:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Sävens BK2  -  6  
26
12:30
sön
12:30    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Grästorps IBK0  -  8  
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skövde IBF5  -  2  
25
10:30
lör
10:30    
Pojkar 04, Alléhallen, Vara
Vara IBK - Tibro IBK8  -  2  
23
19:30
tor
19:30    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skövde IBF3  -  5  
 
18
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Sporthallen, Vårgårda
Wårgårda IBK/Säven - Tibro IBK4  -  13
18
14:00
lör
14:00    
Pojkar 04, Stöpenhallen, Skövde
Stöpen IBK - Tibro IBK7  -  0  
18
13:30
lör
13:30    
Pojkar 05/06, Habo Sporthall A
Fagerhult Habo IBK 1 - Tibro IBK17  -  2  
17
19:45
fre
19:45    
Herrseniorer, Hjälmared, Alingsås
FBC Hjälmared - Tibro IBK7  -  5  
 
12
16:30
sön
16:30    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lockerud Ungdom4  -  5  
12
14:45
sön
14:45    
Flickor & Pojkar 09/10, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Skara IBK 1  -      
12
11:45
sön
11:45    
Flickor & Pojkar 09/10, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad  -      
12
09:30
sön
09:30    
Flickor & Pojkar 09/10, Sporthallen, Tibro
Skövde IBF - Tibro IBK  -      
11
16:00
lör
16:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBF Horsby4  -  5  
11
13:30
lör
13:30    
Flickor & Pojkar 07/08, Guldkrokshallen A Hjo
Tibro IBK - Fröjereds IF 1  -      
11
13:00
lör
13:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Borås GIF/IBF Horsby5  -  0  
11
12:30
lör
12:30    
Flickor & Pojkar 11, Sporthallen, Tibro
IBK Lockerud Mariestad 2 - Tibro IBK  -      
11
09:30
lör
09:30    
Flickor & Pojkar 11, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - BK Halna  -      
11
09:00
lör
09:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Guldkrokshallen A Hjo
Tibro IBK - BK Halna  -      
 
04
12:45
lör
12:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Idrottshallen
Hovrätts IK Vit - Tibro Innebandyklubb  -      
04
08:45
lör
08:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Kavelbro Arena
Månsarps IBK - Tibro Innebandyklubb  -      
03
18:45
fre
18:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Kavelbro Arena
Warberg IBF - Tibro Innebandyklubb  -      
03
12:15
fre
12:15    
Flickor & Pojkar 07/08, Idrottshallen
Skövde IBF - Tibro Innebandyklubb  -      
DECEMBER 2019
 
21
15:00
lör
15:00    
Pojkar 03, Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg - Tibro IBK6  -  6  
 
14
18:00
lör
18:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fröjereds IF2  -  5  
14
13:00
lör
13:00    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fröjereds IF1  -  4  
14
12:00
lör
12:00    
Tibro Innebandyklubb - IBK Lidköing  -      
14
11:30
lör
11:30    
Pojkar 03, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - Tibro IBK5  -  4  
14
11:00
lör
11:00    
Fröjereds IF - Tibro Innebandyklubb  -      
14
09:30
lör
09:30    
IBK Lockerud - Tibro Innebandyklubb  -      
13
19:30
fre
19:30    
Pojkar 04, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK12  -  3  
 
08
16:00
sön
16:00    
Herrseniorer, Åse/Vistehallen Grästorp
Grästorps IBK - Tibro IBK4  -  15
08
15:15
sön
15:15    
Flickor & Pojkar 07/08, Sparbankshallen, T-holm
IFK Hjo - Tibro IBK0  -  2  
08
13:45
sön
13:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Sparbankshallen, T-holm
Tibro IBK - Mullsjö AIS0  -  4  
08
11:30
sön
11:30    
Flickor & Pojkar 07/08, Sparbankshallen, T-holm
Stöpen IBK - Tibro IBK1  -  5  
 
01
16:30
sön
16:30    
Herrjuniorer, Vilanhallen, Skara
Skara IBK - Tibro IBK5  -  6  
NOVEMBER 2019
 
30
14:00
lör
14:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Elfhög8  -  7  
30
13:00
lör
13:00    
Pojkar 05/06, Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg - Tibro IBK10  -  1  
30
11:20
lör
11:20    
Flickor & Pojkar 11, UW-Elasthallen, Mariestad
Tibro IBK - BK Halna  -      
30
10:00
lör
10:00    
Flickor & Pojkar 11, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad 2 - Tibro IBK  -      
 
24
19:30
sön
19:30    
Herrseniorer, Stadsskogshallen, Alingsås
Smedjans IF - Tibro IBK5  -  4  
24
14:00
sön
14:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Idrottshallen, Töreboda
Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad  -      
24
11:45
sön
11:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Idrottshallen, Töreboda
Fröjereds IF 1 - Tibro IBK  -      
24
11:45
sön
11:45    
Pojkar 04, Habo Sporthall A-hall
Fagerhult Habo IBK - Tibro IBK15  -  1  
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Vara IBK7  -  4  
23
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Tygriket 99 /Kinna IBK2  -  4  
23
12:30
lör
12:30    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lidköping  -      
23
10:00
lör
10:00    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - IBK Lidköping 26  -  7  
 
17
15:00
sön
15:00    
Pojkar 05/06, LF-hallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK8  -  2  
16
16:00
lör
16:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fritsla IF6  -  1  
16
11:30
lör
11:30    
Pojkar 03, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - Tibro IBK6  -  4  
11
19:30
mån
19:30    
Herrjuniorer, Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg - Tibro IBK6  -  2  
 
10
14:30
sön
14:30    
Flickor & Pojkar 11, Idrottshallen, Töreboda
Tibro IBK - IBK Lockerud Mariestad 2  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05/06, Viktoriaskolan, Skara
Skara IBK P14 - Tibro IBK10  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
Flickor & Pojkar 11, Idrottshallen, Töreboda
BK Halna - Tibro IBK  -      
10
11:45
sön
11:45    
Flickor & Pojkar 09/10, Sparbankshallen, T-holm
Tibro IBK - Fröjereds IF1  -  12
10
10:15
sön
10:15    
Flickor & Pojkar 09/10, Sparbankshallen, T-holm
Tibro IBK - IBK Lidköping 11  -  6  
09
12:00
lör
12:00    
Herrseniorer, LF-hallen, Mariestad
IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK1  -  4  
08
19:30
fre
19:30    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - BK Halna4  -  4  
 
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 03, Sparbankshallen, T-holm
Fröjereds IF - Tibro IBK8  -  4  
03
11:30
sön
11:30    
Pojkar 04, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Tibro IBK4  -  2  
01
19:30
fre
19:30    
Herrseniorer, Nårunga Sporthall, Vårgårda
Sävens BK - Tibro IBK4  -  9  
OKTOBER 2019
 
28
19:30
mån
19:30    
Herrjuniorer, Kavelbro Arena, Skövde
Skövde IBF - Tibro IBK3  -  4  
 
27
14:00
sön
14:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Nyhemshallen - Mullsjö
BK Halna - Tibro IBK  -      
27
11:45
sön
11:45    
Flickor & Pojkar 07/08, Nyhemshallen - Mullsjö
Tibro IBK - IFK Hjo  -      
27
11:00
sön
11:00    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Vara IBK1  -  12
27
09:30
sön
09:30    
Flickor & Pojkar 07/08, Nyhemshallen - Mullsjö
Mullsjö AIS - Tibro IBK  -      
26
14:30
lör
14:30    
Pojkar 05/06, Kavelbro Arena, Skövde
Skövde IBF - Tibro IBK6  -  3  
26
14:00
lör
14:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - FBC Hjälmared7  -  6  
26
11:00
lör
11:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Rydboholms SK9  -  6  
25
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Wårgårda IBK4  -  1  
 
20
15:15
sön
15:15    
Flickor & Pojkar 09/10, UW-Elasthallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK  -      
20
13:00
sön
13:00    
Flickor & Pojkar 09/10, UW-Elasthallen, Mariestad
Tibro IBK - Skövde IBF  -      
20
10:45
sön
10:45    
Flickor & Pojkar 09/10, UW-Elasthallen, Mariestad
Skara IBK 1 - Tibro IBK  -      
19
17:00
lör
17:00    
Herrseniorer, Idrottshallen, Herrljunga
IBF Horsby - Tibro IBK5  -  5  
19
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05/06, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Fagerhult Habo IBK 13  -  4  
19
13:30
lör
13:30    
Pojkar 03, Kavelbro Arena, Skövde
Skövde IBF - Tibro IBK2  -  1  
19
13:00
lör
13:00    
Flickor & Pojkar 11, Sporthallen, Tibro
IBK Lockerud Mariestad 2 - Tibro IBK  -      
19
10:00
lör
10:00    
Flickor & Pojkar 11, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - BK Halna  -      
18
19:30
fre
19:30    
Herrjuniorer, LF-hallen, Mariestad
IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK12  -  1  
 
13
16:00
sön
16:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Stöpenhallen, Skövde
Tibro IBK - Stöpen IBK  -      
13
14:00
sön
14:00    
Pojkar 05/06, Åse/Vistehallen Grästorp
Grästorps IBK - Tibro IBK9  -  1  
13
13:00
sön
13:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Stöpenhallen, Skövde
IBK Lockerud Mariestad - Tibro IBK  -      
13
11:30
sön
11:30    
Flickor & Pojkar 07/08, Stöpenhallen, Skövde
Tibro IBK - Fröjereds IF 1  -      
13
11:00
sön
11:00    
Herrjuniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Mullsjö AIS3  -  3  
12
18:15
lör
18:15    
Pojkar 04, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Stöpen IBK2  -  6  
12
16:00
lör
16:00    
Herrseniorer, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - Grästorps IBK13  -  5  
12
13:00
lör
13:00    
Pojkar 03, Sporthallen, Tibro
Tibro IBK - BK Halna  -      
 
06
14:00
sön
14:00    
Skara - Tibro Innebandyklubb  -      
06
10:30
sön
10:30    
Fröjered - Tibro Innebandyklubb  -      
SEPTEMBER 2019
 
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 03, Sjöbohallen, Borås
Borås GIF - Tibro IBK1  -  10
27
19:30
fre
19:30    
Herrseniorer, Sparbankshallen, T-holm
Fröjereds IF - Tibro IBK4  -  2  
 
22
17:15
sön
17:15    
 
Mantorp IBF - Tibro Innebandyklubb  -      
22
14:15
sön
14:15    
 
Örebro ska vit - Tibro Innebandyklubb  -      
22
12:30
sön
12:30    
Flickor & Pojkar 07/08, UW-Elasthallen Mariestad
Mölndals IBF - Tibro Innebandyklubb  -      
22
10:30
sön
10:30    
Flickor & Pojkar 07/08, LF-Hallen Mariestad
Lillån IBK 2 - Tibro Innebandyklubb  -      
22
09:00
sön
09:00    
Flickor & Pojkar 07/08, Unicahallen Mariestad
IBK Lockerud 2 - Tibro Innebandyklubb  -      
16
19:30
mån
19:30    
Herrseniorer, Bortamatch
Skara IBK - Tibro Innebandyklubb  -      
 
01
13:00
sön
13:00    
Herrseniorer, Bortamatch
Falköpings IBK - Tibro Innebandyklubb  -      
 
Sponsorer